Cennik

Cennik Salonik dla Pupila

W celu skorzystania z naszych usług, prosimy o telefoniczne umówienie wizyty w konkretnym terminie. W przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o informację telefoniczną.

W naszym salonie dbamy o komfort czworonożnych klientów, dlatego jeśli jest to pierwsza wizyta Twojego pupila u fryzjera, poinformuj nas o tym tak, abyśmy mogli zarezerwować dla niego więcej czasu i oswoić go z nową sytuacją.

Podczas zabiegów pielęgnacyjnych nie stosujemy żadnych środków awersyjnych i uspokajających (metoda bezstresowej pielęgnacji). Prosimy jednak o poinformowanie o trudnym charakterze psa lub jego schorzeniach, np. padaczce.

 

Zakres oferowanych usług

  • Strzyżenie (według najwyższych standardów FCI) – strzyżenie w oparciu o obowiązujące standardy pozwala uwidocznić cechy szczególne i charakter danej rasy, co korzystnie wpływa na wygląd psa i jego budowę. Ponadto odpowiednie strzyżenie pozwala uniknąć problemów zdrowotnych skóry.
  • Trymowanie – usuwanie martwego włosa i wyczesanie podszerstka sprawia, że gubienie sierści przez naszego czworonoga jest ograniczone do minimum. Jest to świetne rozwiązanie dla właścicieli kotów i psów domowych.
  • Kąpiel pielęgnacyjna – dokładne umycie psa sprawia, że nie tylko możemy uniknąć jego nieprzyjemnego zapachu, ale przede wszystkim pozwala utrzymać jego sierść w zdrowiu i czystości. Precyzyjne umycie psa jest gwarancją prawidłowego strzyżenia. Warto ten aspekt zostawić profesjonalistom, którzy przy użyciu specjalnych kosmetyków zadbają o higienę Twojego pupila.
  • Rozczesywanie – rozczesanie psiej lub kociej sierści jest ważne zarówno przed kąpielą jak i po kąpieli, ponieważ korzystnie wpływa na późniejsze strzyżenie. Tylko dobrze rozczesana sierść pozwala na uzyskanie idealnej fryzury pupila, dlatego jeśli masz wątpliwości czy zrobisz to dobrze – zostaw to nam!
  • Usuwanie kołtunów – czesanie kołtunów jest bardzo kłopotliwe dla właściciela i nieprzyjemne dla psa. Usunięcie mocno sfilcowanej sierści jest często jedynym ratunkiem dla zaniedbanego włosia, którego nie można już rozczesać.
  • Czyszczenie uszek – regularna pielęgnacja uszek czworonoga to aspekt często zapominany przez właścicieli. Zabieg ten pozwala na usunięcie woskowiny, która zalega w kanale słuchowym oraz zbędnego owłosienia, które potęguje uczucie dyskomfortu u zwierzaka.
  • Obcinanie pazurków – nie ma nic gorszego dla zwierzaka niż wrastające pazurki. Jeśli Twój pies lub kot ma problem z pazurami – przyjdziemy Wam z pomocą!

Ponadto pomagamy dobrać narzędzia do pielęgnacji i kosmetyki dla psa i kota, biorąc pod uwagę rodzaj jego sierści, rasę i stan zdrowia, np. podatność na alergie. Nasz psi fryzjer doradzi, jak rozwiązać problemy z pielęgnacją Twojego pupila!

 

RASASTRZYŻENIETRYMOWANIE
YORKOD 70 ZŁ  DO 100 ZŁ        -
SZNAUCER MINIATUROWYOD 80 ZŁ DO 100 ZŁOD 100 ZŁ DO 150 ZŁ
SZNAUCER ŚREDNIOD 100 ZŁ DO 150 ZŁOD 150 ZŁ DO 200 ZŁ
WESTOD 90 ZŁ DO 120 ZŁOD 120 ZŁ DO 200 ZŁ
MALTAŃCZYKOD 90 ZŁ DO 150 ZŁ       -
BOLOŃCZYKOD 100 ZŁ DO 200 ZŁ       -
MALTIPOOD 100 ZŁ DO 200 ZŁ       -
FOXTERRIEROD 80 ZŁ DO 110 ZŁOD 120 ZŁ DO 150 ZŁ
KOTOD 100 ZŁ DO 250 ZŁOD 150 ZŁ DO 250 ZŁ


CENY PODANE W TABELCE POWYŻEJ TEKSTU NIE NALEŻY DODAWAĆ TYLKO SĄ TO KOMPLETNE USŁUGI DO WYBORU (STRZYŻENIE LUB TRYMOWANIE + KĄPIEL + CZYSZCZENIE USZKÓW + PAZURKI )

 

Podane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w myśl Kodeksu Cywilnego. Cechuje nas indywidualne podejście do Klienta, dlatego też koszt realizacji zlecenia jest ustalany w zależności od wielkości zwierzęcia, stanu jego sierści oraz zakresu pracy fryzjera (np. dobór usług dodatkowych). Całkowity koszt jest zawsze uzgadniany przed przystąpieniem do realizacji usługi. Ceny ewentualnego przygotowania do wystaw i konkursów ustalamy indywidualnie.