Zróżnicowanie cen w rasach psów jest odzwierciedleniem stanu włosa , sierści i pracy związanej z jego trudnością strzyżenia w naszym Saloniku dla pupila.

Cennik Salonik dla Pupila

W celu skorzystania z naszych usług, prosimy o telefoniczne umówienie wizyty w konkretnym terminie. W przypadku rezygnacji z wizyty prosimy o informację telefoniczną.

W naszym salonie dbamy o komfort czworonożnych klientów, dlatego jeśli jest to pierwsza wizyta Twojego pupila u fryzjera, poinformuj nas o tym tak, abyśmy mogli zarezerwować dla niego więcej czasu i oswoić go z nową sytuacją.

Podczas zabiegów pielęgnacyjnych nie stosujemy żadnych środków awersyjnych i uspokajających (metoda bezstresowej pielęgnacji). Prosimy jednak o poinformowanie o trudnym charakterze psa lub jego schorzeniach, np. padaczce.

 

Zakres oferowanych usług

  • Strzyżenie (według najwyższych standardów FCI) – strzyżenie w oparciu o obowiązujące standardy pozwala uwidocznić cechy szczególne i charakter danej rasy, co korzystnie wpływa na wygląd psa i jego budowę. Ponadto odpowiednie strzyżenie pozwala uniknąć problemów zdrowotnych skóry.
  • Trymowanie – usuwanie martwego włosa i wyczesanie podszerstka sprawia, że gubienie sierści przez naszego czworonoga jest ograniczone do minimum. Jest to świetne rozwiązanie dla właścicieli kotów i psów domowych.
  • Kąpiel pielęgnacyjna – dokładne umycie psa sprawia, że nie tylko możemy uniknąć jego nieprzyjemnego zapachu, ale przede wszystkim pozwala utrzymać jego sierść w zdrowiu i czystości. Precyzyjne umycie psa jest gwarancją prawidłowego strzyżenia. Warto ten aspekt zostawić profesjonalistom, którzy przy użyciu specjalnych kosmetyków zadbają o higienę Twojego pupila.
  • Rozczesywanie – rozczesanie psiej lub kociej sierści jest ważne zarówno przed kąpielą jak i po kąpieli, ponieważ korzystnie wpływa na późniejsze strzyżenie. Tylko dobrze rozczesana sierść pozwala na uzyskanie idealnej fryzury pupila, dlatego jeśli masz wątpliwości czy zrobisz to dobrze – zostaw to nam!
  • Usuwanie kołtunów – czesanie kołtunów jest bardzo kłopotliwe dla właściciela i nieprzyjemne dla psa. Usunięcie mocno sfilcowanej sierści jest często jedynym ratunkiem dla zaniedbanego włosia, którego nie można już rozczesać.
  • Czyszczenie uszek – regularna pielęgnacja uszek czworonoga to aspekt często zapominany przez właścicieli. Zabieg ten pozwala na usunięcie woskowiny, która zalega w kanale słuchowym oraz zbędnego owłosienia, które potęguje uczucie dyskomfortu u zwierzaka.
  • Obcinanie pazurków – nie ma nic gorszego dla zwierzaka niż wrastające pazurki. Jeśli Twój pies lub kot ma problem z pazurami – przyjdziemy Wam z pomocą!

Ponadto pomagamy dobrać narzędzia do pielęgnacji i kosmetyki dla psa i kota, biorąc pod uwagę rodzaj jego sierści, rasę i stan zdrowia, np. podatność na alergie. Nasz psi fryzjer doradzi, jak rozwiązać problemy z pielęgnacją Twojego pupila!

 

YORKSHIRETERIER - od 90 - 100 zł

MALTAŃCZYK          - od 120 - 150 zł

BISHON                   - od 150 -180 zł

SHIH-TZU                - od 90 -150 zł

SPANIEL                  - od 120 - 180 zł

SZNAUCER              - od 90 -200 zł

Szpic                       - od 120 zł

 

 

 

Obsługujemy tylko rasy małe do średnich , ceny zależne są od stanu włosa psa ( rozczesywanie kołtunów)

W cenie jest kąpiel,obcinanie paznokci i czyszczenie uszu.

 

 

Podane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w myśl Kodeksu Cywilnego. Cechuje nas indywidualne podejście do Klienta, dlatego też koszt realizacji zlecenia jest ustalany w zależności od wielkości zwierzęcia, stanu jego sierści oraz zakresu pracy fryzjera (np. dobór usług dodatkowych). Całkowity koszt jest zawsze uzgadniany przed przystąpieniem do realizacji usługi. Ceny ewentualnego przygotowania do wystaw i konkursów ustalamy indywidualnie.