Cennik usług salonu groomerskiego - Salonik dla Pupila

W celu skorzystania z naszych usług prosimy o telefoniczne umówienie wizyty w konkretnym terminie. W przypadku rezygnacji prosimy o informację telefoniczną.

 

W naszym salonie dbamy o komfort czworonożnych klientów, dlatego jeśli jest to pierwsza wizyta Twojego pupila u fryzjera, poinformuj nas o tym tak, abyśmy mogli zarezerwować dla niego więcej czasu i oswoić go z nową sytuacją.

 

Podczas zabiegów pielęgnacji psów nie stosujemy żadnych środków awersyjnych i uspokajających (metoda bezstresowej pielęgnacji). Prosimy jednak o informacje w przypadku psów o trudnym charakterze lub przy schorzeniach, np. padaczce.

 

Usługi kompleksowej psiej pielęgnacji

Obsługujemy tylko rasy psów małych, a także psów średnich. Cena usługi ustalana jest zależnie od stanu włosa psa (np. rozczesywanie skołtunionej sierści).

 

W cenie usługi kompleksowej pielęgnacji dla psów mieszczą się:

  • kąpiele psów (kąpiel oczyszczająca i pielęgnacyjna);
  • obcinanie pazurów;
  • czyszczenie psich uszu.

 

Strzyżenie psów małych i średnich

Strzyżenie psa wykonywane jest według najwyższych standardów FCI. Strzyżenie psów w oparciu o obowiązujące standardy pozwala uwidocznić cechy szczególne i charakter danej rasy, co korzystnie wpływa na wygląd psa i jego budowę. Ponadto odpowiednie strzyżenie pozwala uniknąć problemów zdrowotnych skóry.

 

Trymowanie psów

Usuwanie martwego włosa i wyczesanie podszerstka sprawia, że gubienie sierści przez naszego czworonoga jest ograniczone do minimum. Trymowanie psów jest to świetne rozwiązanie dla właścicieli psiaków każdej rasy.

 

Kąpiel oczyszczająca i pielęgnacyjna

Dokładne umycie psa sprawia, że nie tylko możemy uniknąć jego nieprzyjemnego zapachu, ale przede wszystkim pozwala utrzymać jego sierść w zdrowiu i czystości. Precyzyjna kąpiel oczyszczająca jest gwarancją prawidłowego strzyżenia. Warto ten aspekt zostawić profesjonalistom, którzy przy użyciu specjalnych kosmetyków zadbają o higienę Twojego pupila. Przeprowadzamy kąpiele psów krótkowłosych, długowłosych i szorstkowłosych.

 

Czesanie psów

Profesjonalnie zajmujemy się także czesaniem psów ras małych i średnich. Rozczesanie sierści jest ważne zarówno przed kąpielą, jak i po kąpieli, ponieważ korzystnie wpływa na późniejsze strzyżenie. Tylko dobrze rozczesana sierść pozwala na uzyskanie idealnej fryzury pupila, dlatego jeśli masz wątpliwości czy zrobisz to dobrze – zostaw to nam!

 

Usuwanie kołtunów

Czesanie kołtunów jest bardzo kłopotliwe dla właściciela i nieprzyjemne dla pupila, niezależnie od wielkości psa. Usunięcie mocno sfilcowanej sierści jest często jedynym ratunkiem dla zaniedbanego włosia, którego nie można już rozczesać.

 

Czyszczenie uszu

Regularna pielęgnacja uszek czworonoga to aspekt często zapominany przez właścicieli. Zabieg ten pozwala na usunięcie woskowiny, która zalega w kanale słuchowym oraz zbędnego owłosienia, które potęguje uczucie dyskomfortu u zwierzaka.

 

Obcinanie pazurów

Nie ma nic gorszego dla zwierzaka niż wrastające pazurki. Jeśli Twój pies ma problem z pazurami – przyjdziemy Wam z pomocą!

 

Cennik usług pielęgnacyjnych - małe rasy

 

 

Yorkshireterrier    - od 120 zł

Maltańczyk          - od 140 zł

Bishon                - od 150 zł

Shih tzu              - od 140 zł

Spaniel               - od 150 zł

Sznaucer            - od 140 zł

Szpic                  - od 150 zł

Maltipoo             - od 150 zł

 

Pomagamy dobrać narzędzia do pielęgnacji zwierząt i kosmetyki dla psa, biorąc pod uwagę rodzaj jego sierści, rasę i stan zdrowia, np. podatność na alergie. Nasz psi fryzjer doradzi, jak rozwiązać problemy z pielęgnacją Twojego pupila!

 

Cena pielęgnacji ustalana jest indywidualnie z właścicielem psa, a ostateczny koszt usługi uzależniony jest od wielkości psa, stanu psiej sierści i nakłady pracy groomera.

 

Podane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w myśl Kodeksu Cywilnego. Cechuje nas indywidualne podejście do Klienta, dlatego też koszt realizacji zlecenia jest ustalany w zależności od wielkości zwierzęcia, stanu jego sierści oraz zakresu pracy fryzjera (np. dobór usług dodatkowych). Całkowity koszt jest zawsze uzgadniany przed przystąpieniem do realizacji usługi. Ceny ewentualnego przygotowania do wystaw i konkursów ustalamy indywidualnie.