Profesjonalne Strzyżenie psa i kota w Bydgoszczy od lat zajmuje się Salonik dla Pupila który zdobywa nagrody i uznanie wśród klientów a także Expresu Bydgoskiego.

Jedną z usług naszego salonu groomerskiego jest strzyżenie psów i kotów. Oferujemy strzyżenie zgodne ze standardami FCI (Międzynarodowej Federacji Kynologicznej), jak i strzyżenie psów nierasowych i kotów. Dodatkowo w naszym salonie Wasi pupile mogą liczyć na modelowanie sierści.

Strzyżenie psów i kotów to nasza pasja

Strzyżenie psów i kotów wymaga od zwierzęcego fryzjera zmysłu artystycznego, a także znajomości fizjonomii zwierzaka. Profesjonalny groomer zawsze pracuje na wykąpanym pupilu z wysuszoną sierścią. Strzyżenie wykonuje się dobranymi do rodzaju sierści narzędziami groomerskimi oraz kilkoma ostrzami z nakładkami o różnych długościach. Dzięki temu okrywa włosowa nie jest narażona niszczenie, szczególnie u części ras.


Wybierając psiego fryzjera warto kierować się 5 podstawowymi zasadami:

  • Strzyżenie sierści powinno być zawsze wykonywane na czystym zwierzęciu.
  • Strzyżenie wykonuje się u ras psów długowłosych.
  • Groomer powinien używać jak najcichszych narzędzi i maszynek o ostrych nożach, które nie wyszarpią sierści i ochronią zwierzę przed zbędnym stresem.
  • Groomer podejmujący się strzyżenia musi być stanowczy, jednak nie wolno mu używać przemocy, środków uspokajających i krzyku.
  • Każde narzędzia groomerskie i ostrza powinny przed strzyżeniem zostać wysterylizowane, a stół groomerski zdezynfekowany.

Groomer Bydgoszcz

Jeśli szukasz fryzjera dla psa i kota w Bydgoszczy, który profesjonalnie ostrzyże Twojego pupila, to koniecznie odwiedź nasz Salon. Gwarantujemy kompleksową opiekę oraz miłe i ciepłe podejście do Twojego zwierzaka. Sami jesteśmy szczęśliwymi właścicielami psów i kotów. Dlatego zadbaliśmy, aby nasz salon groomerski był wyposażony w najwyższej jakości sprzęt. Dodatkowo w naszym Salonie zaprojektowaliśmy sklep stacjonarny, w którym możesz zakupić karmę dla psa i kota, zabawki oraz akcesoria do zabawy. Dzięki takiemu połączeniu stworzyliśmy miejsce idealne dla Was i Waszych czworonożnych przyjaciół.

 

Dbanie o właściwą higienę psów i kotów jest czynnością niezwykle istotną ze względu na zdrowie naszych zwierzaków. Wybierając fryzjera dla psa, czy kota warto wybrać tego najlepszego. Dlatego już dziś zapisz swojego pupila na wizytę w salonie groomerskim w Bydgoszczy.

Brak listy elementów w sekcji: "Strzyżenie"