Profesjonalne strzyżenie psów w Bydgoszczy

Jedną z usług naszego salonu groomerskiego w Bydgoszczy jest profesjonalne strzyżenie psów. Oferujemy strzyżenie psów zgodne ze standardami FCI (Międzynarodowej Federacji Kynologicznej), jak i strzyżenie psów nierasowych zgodnie z upodobaniami właściciela. Dodatkowo w naszym salonie Wasi pupile mogą liczyć na modelowanie sierści.

 

Zajmujemy się strzyżeniem małych i średnich psów wielu ras, w tym m.in.:

 • maltańczyka;
 • shih tzu;
 • hawańczyka;
 • yorka.

 

Profesjonalne strzyżenie psów

Strzyżenie psów wymaga od psiego fryzjera zmysłu artystycznego, a także znajomości fizjonomii zwierzaka. Profesjonalny groomer w naszym salonie zawsze pracuje na wykąpanym pupilu z wysuszoną sierścią. Strzyżenie wykonujemy dobierając narzędzia groomerskie do rodzaju sierści, korzystając z kilku ostrzy oraz nakładek o różnych długościach, w zależności od długości i twardości okrywy włosowej. Dzięki temu sierść nie jest narażona niszczenie, szczególnie u części ras.

 

Zajmujemy się strzyżeniem małych psów rasowych i nierasowych. W naszym salonie groomerskim:

 • psiaki są zawsze wykąpane i wyczesane, aby pozbyć się powstałych kołtunów;
 • wykonujemy strzeżenia psów ras długowłosych, z obfitą okrywą włosową;
 • dbamy o spokój w trakcie strzyżenia, nie stosujemy środków uspokajających, krzyku czy przemocy, wiemy, że groomer powinien być stanowczy, ale musi on postępować zgodnie z zasadami behawioryzmu;
 • używamy cichych narzędzi i maszynek o ostrych nożach, które nie wyszarpują sierści i jednocześnie chronią zwierzę przed zbędnym stresem w trakcie strzeżenia w salonie;
 • przed każdym strzyżeniem psów sterylizujemy narzędzia i dezynfekujemy stół groomerski.

 

Regularne strzyżenie psa sprawia, że szata nie tylko pięknie się prezentuje, ale także zapewnia Waszemu pupilowi komfortowe życie. Dzięki temu unikamy splątania sierści, pojawiania się kołtunów oraz eliminujemy ryzyko powstawania infekcji.

Strzyżenie yorka

Strzyżenie yorka wykonujemy wraz z kąpielą psa. Dobieramy fryzurę dla yorka zgodnie z aktualnymi trendami, jednocześnie dbając o komfort psiaka. Proponujemy strzyżenie w wersji:

 • wystawowej;
 • krótkiej, tzw. higieniczne;
 • w stylu misia.

A także wiele innych, zgodnych z upodobaniami właściciela.

 

W trakcie strzyżenia yorka w naszym salonie dbamy o przyjazną atmosferę, aby ograniczyć ilość stresu u psiaka. Korzystamy tylko ze sprawdzonych szamponów dla tej rasy, a także odżywek, ułatwiających rozczesywanie sierść. Po strzyżeniu z pewnością nie poznasz swojego pupila!

Strzyżenie maltańczyka

Zajmujemy się strzyżeniem maltańczyków zgodnie ze wzorcem FCI, dbając o równej długości, gęsty włos na całym ciele. Strzyżemy również psy niewystawowe, słuchamy sugestii właścicieli, dobierając cięcie do potrzeb pupila.

Proponujemy strzyżenie maltańczyka w formie:

 • wystawowej z dłuższą sierścią;
 • z krótką sierścią na całym ciele i dłuższą na uszach (dla chłopców);
 • strzyżenie na krótko.

Przed strzyżeniem kąpiemy psiaka, zajmujemy się także czyszczeniem psich uszu oraz oczu.

Strzyżenie shih tzu

Szata shih tzu wymaga specjalnego traktowania. Jest gruba i gęsta. Ważne jest również strzyżenie sierści na ogonie. Dzięki ogromnemu doświadczeniu Wasz pupil uzyska atrakcyjną fryzurę. Zajmujemy się nie tylko strzyżeniem shih tzu, ale także modelowaniem ich psiej sylwetki. U nas są w dobrych rękach!

 

Groomer Bydgoszcz

Jeśli szukasz fryzjera dla psa w Bydgoszczy, który profesjonalnie ostrzyże Twojego pupila, to koniecznie odwiedź nasz salon. Gwarantujemy kompleksową opiekę oraz miłe i ciepłe podejście do Twojego zwierzaka. Sami jesteśmy szczęśliwymi właścicielami psów i kotów. Dlatego zadbaliśmy, aby nasz salon groomerski był wyposażony w najwyższej jakości sprzęt.

 

Dodatkowo w naszym Salonie zaprojektowaliśmy sklep stacjonarny, w którym możesz zakupić karmę dla psa i kota, zabawki oraz akcesoria do zabawy. Dzięki takiemu połączeniu stworzyliśmy miejsce idealne dla Was i Waszych czworonożnych przyjaciół.

 

Dbanie o właściwą higienę psów i kotów jest czynnością niezwykle istotną ze względu na zdrowie naszych zwierzaków. Wybierając fryzjera dla psa warto wybrać tego najlepszego. Dlatego już dziś zapisz swojego pupila na wizytę w salonie groomerskim w Bydgoszczy.

Brak listy elementów w sekcji: "Strzyżenie"