Pięknie Ostrzyżone pieski w naszym Salonie są wizytówką Państwa domu i dumą podczas spacerów . Używając w Saloniku dla Pupila kosmetyków renomowanych producentów i zwracając uwagę na bezpieczeństwo,higiene i odkażanie narzędzi aby Wasz Pupil był piękny.

Maltipoo

Maltipoo

Maltipoo – ten uroczy piesek to krzyżówka pudla i popularnej rasy maltańskiej. Ze względu na strukturę włosa jest on uznawany za idealne zwierzę dla alergików.
Yorkshire terier

Yorkshire terier

Yorkshire Terrier – to jeden z najpopularniejszych psów domowych. Można go spotkać na ulicach wielu polskich miast.
Shiz-tzu

Shiz-tzu

Shiz-tzu – to domowa rasa, silnie przywiązana do człowieka. „Lwi pies” – jak zwykło się go nazywać wśród znawców rasy – cechuje się długą sierścią, która swoim wyglądem i miękkością przypomina ludzkie włosy.
Coton de Tulear

Coton de Tulear

Coton De Tulear – zwany jest Królewskim Psem z Madagaskaru, a jego pielęgnacja wymaga kąpieli przynajmniej raz na dwa tygodnie poprzedzonej starannym czesaniem. Wszystko dlatego, że szata psów tej rasy ma strukturę bawełnianej waty ze skłonnością do nieestetycznego filcowania, którego skutkiem może…
Maltańczyk

Maltańczyk

Maltańczyk – to typ psa długowłosego. Jego sierść rośnie przez całe życie i nie wypada.
West highland white terier

West highland white terier

West High Land White Terrier – pies tej rasy posiada proste i twarde włosy okrywowe oraz gęsty i miękki podszerstek.
Sznaucer

Sznaucer

Sznaucer – ta specyficzna rasa wyróżnia się przede wszystkim bujnym owłosieniem kończyn, brody i brwi i to właśnie te części ciała wymagają najlepszej pielęgnacji.
Fox Terrier

Fox Terrier

Fox Terrier – główną czynnością pielęgnacyjną u psów tej rasy jest trymowanie i wyrównywanie włosia, dzięki czemu zwierzak prezentuje się okazale.
Lhasa apso

Lhasa apso

Lhasa Apso – to jeden z najpopularniejszych psów wystawowych.