Kąpanie psa

Z kąpaniem psa jest podobnie jak z małymi dziećmi. Niektóre od razu wskakują do wody, inne trzeba zachęcić zabawkami, czy wodnymi efektami. I tak właśnie podchodzimy do każdego podopiecznego...


Z kąpaniem psa jest podobnie jak z małymi dziećmi. Niektóre od razu wskakują do wody, inne trzeba zachęcić zabawkami, czy wodnymi efektami. I tak właśnie podchodzimy do każdego podopiecznego w naszym salonie dla psów. Chcemy, by pieski były spokojne, głaszczemy je, mówimy do nich czule, bawimy się z nimi piłeczkami - wszystko po to, by były szczęśliwe i zadowolone - mówi właściciel Salonika dla Pupila w Bydgoszczy.


Kąpiel w salonie dla psa

Z kąpieli w salonie pielęgnacji korzystają nie tylko psy wystawowe i „salonowe”, ale także te domowe. Profesjonalna pielęgnacja sierści to najczęstszy zabieg wybierany w naszym bydgoskim salonie psiej urody. Rytuał kąpielowy zaczynamy od dobrania odpowiednich kosmetyków dla psów, które odpowiednio odżywiają sierść i skórę. Używane przez naszych psich fryzjerów profesjonalne odżywki i szampony podkreślą urodę Twojego psiaka. Co więcej, w naszych kąpielach stawiamy tylko na wysokiej jakości produkty bez środków chemicznych.


Salonik dla Pupila to doświadczony fryzjer dla psów w Bydgoszczy, który odwiedzany jest przez właścicieli psów i kotów z Bydgoszczy i okolic. Posiadamy nowoczesny sprzęt oraz ogromne doświadczenie. Wiemy, jak podejść do psa i kota, by zabiegi pielęgnacyjne były dla nich przyjemnością.