Kąpiel psa bez środków chemicznych

Kąpiel psa bez środków chemicznych to naturalny i zdrowy sposób na pielęgnację psiej sierści. Chemiczne dodatki zazwyczaj wysuszają skórę i są szkodliwe dla środowiska...


Kąpiel psa bez środków chemicznych to naturalny i zdrowy sposób na pielęgnację psiej sierści. Kochamy piękne pachnące szampony i odżywki, ale często zapominamy, że zapachowe dodatki zazwyczaj wysuszają skórę i są szkodliwe dla środowiska. Co więcej, kąpiel psa z szamponami, które zawierają chemię, mogą u psa powodować alergię i atopię.


Kąpiel psa z naturalnymi składnikami

Kąpiel psa w szamponie z naturalnymi składnikami sprawia, że zmniejsza się ryzyko wszelkich alergii, podrażnień czy kłopotów ze skórą. Regularne mycie psa, za pomocą szamponów bez środków chemicznych, zadba o właściwą strukturę sierści i nie doprowadzi do nadmiernego wysuszenia skóry.


Kąpiel psa jest absolutnie konieczna, jeśli pupil złapał pchły, czy często przebywa na podwórku. W innym przypadku futro zacznie się zlepiać i wydzielać nieprzyjemny zapach. Co w efekcie sprawi, że skóra psa nie będzie „oddychać”. Dlatego kąpiel psa, szczególnie szamponem z naturalnymi składnikami jest zalecana wszystkim psiakom, gdyż czyści sierść i chroni również naturalną, tłuszczową warstwę ochronną skóry.


Kąpiel w psim salonie pielęgnacji

Każdy psiak zasługuje na szczególne traktowanie. Dlatego kąpiel w naszym psim salonie pielęgnacji odbywa się tylko przy użyciu produktów bez środków chemicznych. Wszystkie kosmetyki w naszym salonie są profesjonalne. W składzie znajdują się naturalne składniki, które nie podrażniają oczu i są przeznaczone tylko dla psów.


Szampon do kąpieli psa wybieramy indywidualnie. Rodzaj szamponu uzależniamy od rodzaju sierści, dlatego każda kąpiel jest wyjątkowa i przyjemna dla zwierzaka. Po kąpieli następuje zabieg suszenia oraz czesania psa.


W naszym salonie groomerskim w Bydgoszczy mamy dla psa kąpiele pielęgnacyjne oraz kąpiele lecznicze.